Із заплави знову вивозять ґрунт – готують будівництво на торф’яниках (+відео)

Із заплави знову вивозять ґрунт – готують будівництво на торф’яниках (+відео) Із заплави знову вивозять родючий шар землі. Техніка в районі 6-ої лінії з’явилась на початку тижня. І вже через день там почали копати і вивозити ґрунт, а звільнене місце засипати будівельним сміттям. Депутат Ірпінської міськради Лаврентій Кухалейшвілі помітив рух вантажівок в бік шлюзу і рушив на заплаву.

Двоє копачів, побачивши журналістів та поліцейських, втекли з місця видобутку. Ще один сховався у вагончику, а от водій вантажівки намагався переконати, що він тут проїздом.

Та й земля, на якій роками вирощували городину, за словами проїжджого пана Олександра, давно неродюча, тому годиться під забудову.

Для будь-яких дій з цією землею власник чи землекористувач мали б мати дозволи. Але нам їх не показали.

Із заплави знову вивозять ґрунт – готують будівництво на торф’яниках (+відео) Вивіз родючої землі із заплави  обурює багатьох ірпінців. Дехто з них не пожалкував часу і вирушив на річку, щоб на власні очі побачити що відбувається цього разу.

До того, ж  ірпінці побоюються, що біля річки можуть розпочати будівництво.

Михайло Гордієнко майже двадцять років відпрацював в ірпінському водному господарстві. Як ніхто інший знає, що землю із заплави вивозити не можна.

За законом, одного дозволу на видобуток торфу у заплаві, який надала ірпінська міська рада, недостатньо. До того ж, місцеві депутати перевищили свої повноваження, адже ця територія за межами міста.

Адвокат і місцевий мешканець Олександр Ситницький впевнений, що перші земельні оборудки з землею на заплаві річки Ірпінь були ще задовго до вивезення торфу.

Із заплави знову вивозять ґрунт – готують будівництво на торф’яниках (+відео)

На місці видобутку поліцейські провели слідчі дії і опломбували техніку.

Вже в четвер по обіді вантажівки зникли, а екскаватор змінив своє місце. Аркуш з печатками на ньому розірваний.

Із заплави знову вивозять ґрунт – готують будівництво на торф’яниках (+відео)

В поліції пояснюють, підстав для відкриття провадження немає.

Нагадаємо, у грудні 2018 -го ґрунт вивозили із сусідньої ділянки.

Тоді кримінальне провадження відкрили.

Джерело: Погляд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *