В Ірпіньраді назріває переворот: депутати збираються замінити секретаря – Анастасію Попсуй

В Ірпіньраді назріває переворот: депутати збираються замінити секретаря – Анастасію Попсуй На наступній сесії Ірпінської міської ради, яка намічається 29 серпня, депутати мають намір переформатовати свою більшість, змістивши секретаря Анастасію Попсуй, яка вже більше року «тимчасово» в. о. міського голови.

Останні події довкола відставного мера Ірпеня Карплюка дедалі дужче переконують навіть найзатятіших його прихильників у тому, що зараз він вже ніхто і звати його ніяк. Більше того, Вова-67 йдучи з політичного небуття у віддалені, або й не дуже місця, може потягнути за собою наразі вже колишніх соратників. Адже кримінальні справи порушені не тільки проти нього. Карплюк хоч і очолював Ірпінський дерибан, але ж не одноосібно ним займався.

Дедалі дужче наростає невдоволення депутатського корпусу Анастасією Попсуй, яку вже давно пора змістити. Для цього зовсім не обов’язково чекати доки Верховна Рада України нарешті призначить дострокові перевибори міського голови Ірпеня.

Ситуація дійшла до того, що ВР з великою ймовірністю разом з позачерговоими виборами міського голови Ірпеня може призначити й дострокові вибори міської ради, які встигнуть провести ще нинішнього року. Аби цього не сталося, інстинкт самозбереження підштовхує депутатів самим провести перевибори секретаря Ірпіньради, змінився віддану подругу Карплюка іншим депутатом – не з «Нових облич».

Чим все це закінчиться – побачимо досить скоро. Адже депутати Ірпіньради опинилися в цейтноті. Якщо до кінця літа не замінять Попсуй, то до кінця року замінять їх усіх.

 Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *