В Ірпені викрито підпільну тепличну нарколабораторію

У період з 11.03.2015 по 14.03.2015 на території Ірпінського регіону правоохоронці провели оперативно-профілактичне відпрацювання до якого було залучено 116 працівників Ірпінського МВ, 8 працівників ДАІ, 83 представники батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець» та 36 представників батальйону полку міліції громадської безпеки особливого призначення. Мета таких заходів – профілактика та попередження правопорушень, вчинених у громадських місцях, викриття та притягнення до відповідальності осіб, які вчинили кримінальні та адміністративні правопорушення, протидія незаконному обігу наркотичних засобів, незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів, а також виявлення порушників правил перебування в Україні, нелегальних мігрантів та інших іноземців, які не мають підстав для подальшого перебування в державі, притягнення їх до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Перед тим, як особовий склад заступив на службу, начальник Ірпінського міськвідділу Ігор Георгійович Падюк провів інструктаж під час якого довів підлеглим маршрути патрулювання, чітко визначені завдання щодо перевірки осіб, схильних до вчинення злочинів, зачитав орієнтування та наголосив на обов’язковому дотриманні заходів особистої безпеки.
В Ірпені викрито підпільну тепличну нарколабораторію

Завдяки спільним зусиллям правоохоронців виявлено 7 фактів незаконного обігу наркотиків (ст. 309 ККУ). Так, 12.03.2015 оперативники відділу БНОН припинили діяльність кустарної нарколабораторії. Правоохоронці припинили незаконну діяльність двох хлопців, які вирощували елітні рослини роду «Канабіс» у підвальному приміщенні звичайного гаражу. Вони обладнали нарколабораторію тепличним устаткуванням, системою клімат-контролю та світло відбиваючим покриттям на стінах. Таким чином підвал був спеціально пристосований для вирощування наркомістких рослин.

У ході патрулювання у громадських місцях перевірено понад 200 підозрілих осіб, місця збору криміногенних осіб, кафе, бари, ресторани та торгівельні заклади. Проведено профілактичні бесіди з персоналом щодо недопущення правил продажу неповнолітнім алкогольних і слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів, а також порушень громадського порядку. Проведено профілактичні бесіди з неповнолітніми щодо недопущення порушень ними громадського порядку. Працівниками Державтоінспекції перевірено 156 автомобілів.

Загалом, за період відпрацювання правоохоронці притягнули 91особу до адміністративної відповідальності за дрібне викрадення чужого майна, дрібне хуліганство, порушення правил адміністративного нагляду, вчинення насильства в сім’ї, розпиття спиртних напоїв у громадських місцях та за скоєння інших видів правопорушень. Так, при перевірці магазину, що розташований в смт. Коцюбинське, виявлено факт продажу слабоалкогольного напою неповнолітньому. За це правопорушення продавця магазину притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 156 КУпАП. До компетентних органів направлено подання про позбавлення власника ліцензії на продаж алкогольних напоїв.

За словами Ігор Падюка, такі відпрацювання необхідні для підтримки порядку в місті та контролю за криміногенною обстановкою. Всі дані про виявлені правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ними проводиться подальша перевірка.

 

Інспектор по роботі з населенням
Ірпінського МВ, 
Юлія ЖОВНЕРЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *