Утеплено дитячий будинок сімейного типу в Гостомелі

У Гостомелі по вулиці Яровій проживає багатодітна сім’я Ніколайчуків. Це дитячий будинок сімейного типу, в якому живуть вже восьмеро дітей різного віку. Багатодітна сім’я розростається. Її будинок в Гостомелі також.

Зростає площа – зростають і комунальні платежі. Насамперед, за опалення в зимовий період. Аби зменшити це навантаження, було задіяно програму, завдяки якій утеплили будинок Ніколайчуків. Залучили кошти благодійного фонду «Львівська Освітня Фундація» – це український представник австрійського фонду «Джинджер». Відтак, за 200 тисяч гривень, утеплили будинок – загальна площа утеплення склала 320 кв. м. Роботи з утеплення будинку Ніколайчуків на 85% профінансував цей фонд. Решту 15% – Ірпінський виконком.

Завершили утеплення та реконструкцію газопроводу перед початком опалювального сезону. За словами начальника відділу інвестицій та соціально-економічного розвитку Ірпінського міськвиконкому Володимира Сахнюка, утеплення будинку дасть можливість на 30-40% використовувати менше природнього газу.

Згаданий фонд спеціалізується на допомозі дітям, які найбільше її потребують. У даному випадку діти багатодітної сім’ї Ніколайчуків потребували проведення утеплення свого будинку. Що й було зроблено.

Олександр НАКАЗНЕНКО

На цих знімках можете подивитися будинок сім’ї Ніколайчуків до і після утеплення 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *