Устілки із ароматом кави мають вологопоглинаючий, протигрибковий та антибактеріальний ефект

Одноразовий паперовий стаканчик складається з первинної целюлози та покритий пластиковою плівкою, яка перетворюється в мікропластик, забруднюючи моря та океани. Оборот одноразових паперових стаканчиків цього року перевищить сто мільярдів одиниць. Цього вистачить, щоб огорнути планету 250 разів, що робить масштаб проблеми справді планетарним. Нині переробляється лише 4% стаканчиків. Решта — забруднюють навколишнє середовище, повідомляє creativity.ua.

У великих містах працює багато кав’ярень, які не тільки підбадьорюють нас протягом дня, але й залишають за собою великий обсяг небезпечного сміття. Саме тут знайшов можливість для свідомого бізнесу український стартап 7gram.

Устілки із ароматом кави мають вологопоглинаючий, протигрибковий та антибактеріальний ефект

Ігор Папкович, СЕО 7gram: «Ми розробили спосіб переробки паперових стаканчиків разом із кавовими залишками. Унікальна запатентована технологія дозволяє нам виробляти в день 500 кг композиту з 250 кг стаканів та кавової макухи відповідно. А з самого композиту ми робимо устілки із ароматом кави. Вони мають волого поглинаючий, протигрибковий та антибактеріальний ефект, який досягається завдяки властивостям конопляної тканини та композиту 7Gram».

Стартап не просто переробляє залишки, роблячи з них корисний товар, а й оздоровлює міста через будівництво екосистеми, де кав’ярні по всьому місту передають свої залишки на переробку, а 7gram насичує ринок 100%-природними виробами: домашніми капцями, освіжувачами повітря, підставками, плечиками тощо.

Устілки із ароматом кави мають вологопоглинаючий, протигрибковий та антибактеріальний ефект

Засновники проєкту сподіваються, що їхня розробка зацікавить світових виробників взуття, військових, а також мережі кав’ярень, що підтримують сталий розвиток. Кавові устілки для взуття від 7gram вже замовили такі компанії, які Intertop, мережа WOG та інші.

Джерело: Ecotown

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *