Усім міністерствам дозволено накупити електромобілів на 1,2 млн

Усім міністерствам дозволено накупити електромобілів на 1,2 млн

Кожне міністерство України має можливість витратити на придбання електромобілів максимум 1,2 млн гривень без обмежень у кількості.

Про це йдеться у внесених за ініціативою Мінекоенерго та Мінінфраструктури, Кабінетом Міністрів України змінах до постанов КМУ від 4 квітня 2001 р. № 332 та від 26 грудня 2011 р. № 1399″, які розширюють можливості використання електромобілів для державних органів, установ та організацій, передає menr.gov.ua.

«У кожного Міністерства та центральних органів виконавчої влади, відповідно до підзаконних нормативних актів є можливість придбати автомобілі в межах 1,2 млн та – 900 тис. грн. відповідно, але існує обмеження щодо кількості, і для міністерств – це лише 1 машина, – зазначають у відомстві. – Відповідно до внесених змін, останнє обмеження може не застосовуватись у випадку купівлі за кошти міністерства або відомства електрокару, що споживає значно менше палива, за відповідним дозволом Мінфіну».

Поступове збільшення частки електромобілів в структурі українського автопарку сприятиме зменшенню викидів вуглецю, покращенню стану довкілля та підвищенню енергетичної безпеки України, переконані у відомстві.

«Машини на електричній тязі дозволять відмовитися від використання імпортованих енергоносіїв на користь виробленої всередині країни електроенергії, – йдеться у повідомленні. – Зміни внесені до двох постанов також спрямовані на дотримання умов ратифікованої Верховною Радою України Паризької кліматичної угоди, покликаної протидіяти глобальним змінам клімату».

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *