Урочисте святкування Дня села Михайлівка-Рубежівка (+фото)

Святкування Дня села пройшло 15 вересня на центральній площі, де організатори зручно роззонували всі локації по колу, від чого не зважаючи на велику кількість людей не було відчуття тісняви і скупчення, кожен вільно міг пересуватися і знайти собі заняття до душі. Дорослим пропонували вуличну їжу та напої, для дітей було встановлено дві величезних надувних гірки, солодощі та сувеніри були куди не кинь оком. Також діти розважалися на облаштованому стадіоні з футбольним полем та дитячою площадкою поруч, а втомлені дорослі із задоволенням влаштовувалися на газоні під стінками і під ще теплим осіннім сонечком.

Урочисте святкування Дня села Михайлівка-Рубежівка (+фото)

Потім під вечір сюди збіглась ще й місцева молодь на дискотеку, а до того рубежівців і гостей села розважали місцеві творчі колективи та окремі обдаровані виконавці.  Дуже багато дітей долучилося до святкування: демонстрували свої танцювальні таланти, влаштували конкурс міні-міс рубежівка.

Під час урочистої частини на сцену з привітальним словом було запрошено сільського голову Андрія Помазана, секретаря сільської ради Катерину Пасюк, депутатів обласної ради. Після коротких промов голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослава Смірнова вручила почесні грамоти жителям, які зробили великий вклад у розвиток села – медикам, педагогам, очільникам навчальних закладів.

Урочисте святкування Дня села Михайлівка-Рубежівка (+фото)До привітань також приєдналися представники добровольчого руху воїнів АТО, а також вручили подяку Мирославі Михайлівні за допомогу бійцям на фронті.

Урочисте святкування Дня села Михайлівка-Рубежівка (+фото)

Хвилиною мовчання вшанували односельчан, які загинули на фронтах Другої світової, воїнів Небесної сотні, воїнів АТО, які віддали життя за нашу державу.

Надія ФЕДЦОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *