У Приірпінні активісти відстежують п’яних за кермом

За даними ІП «ДТП» НП України, за десять місяців 2016 року в Україні зареєстровано 1893 випадки керування транспортним засобом у нетверезому стані, у дорожньо-транспортних пригодах з вини п’яних водіїв травмовано 2577 осіб, 246 загинуло. Така невтішна статистика свідчить, що держава не має достатніх важелів впливу на водіїв.

У Приірпінні  активісти відстежують п’яних за кермом

Щоб поліпшити ситуацію в Ірпінському регіоні 11 листопада 2016 року на вулицях розпочав свою роботу громадський рух по боротьбі з п’яними водіями. Ініціатором даного руху виступив журналіст dtp.kiev.ua Олександр Литкін, який про це повідомив на своїй сторінці у Facebook. Метою діяльності є виявлення п’яного кермувальника, повідомити про це поліцію та у разі необхідності супроводжувати порушника до моменту зупинки правоохоронцями.
«Складного нічого немає, розподіляються люди по ресторанних закладах, сидять і спостерігають. Побачивши, що п’яний сідає за кермо, фіксують номер авто і телефонують у поліцію. По можливості супроводжують машину, щоб поліція зупинила, – коментує свою ініціативу Олександр Литкін. – В Києві така робота ведеться вже давно, от і я вирішив зробити щось подібне у нас.»

У Приірпінні  активісти відстежують п’яних за кермом

Повідомлення про організацію патрулювання з’явилося вранці, а до вечора вже було двоє добровольців. Охочі долучитися до руху по боротьбі з п’яними за кермом можуть зв’язатися з організатором Олександром по вайберу (096) 733-77-04 або залишити повідомлення на його сторінці у Facebook. Давайте підтримаємо цю ініціативу та зробимо дороги нашого регіону безпечнішими.
Про подальшу роботу новоствореного громадського руху інформуватимемо вас надалі.

Джерело: Портал Ірпеня

Про інші НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ читайте ТУТ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *