У Гостомелі з’явилася своя «Справедливість»

У Гостомелі з’явилася своя «Справедливість»

Політичну партію з такою назвою засновано на сьогоднішніх Установчих зборах первинної організації селища Гостомель. Партія утворилася з Антикорупційного Руху Валентина Наливайченка «Справедливість». Тепер офіційно зареєстрована, як політична партія, яка наразі активно займається формуванням структур на місцях.

Нещодавно відбулися Установчі збори Ірпінської міської організації партії «Справедливість».  Сьогодні прихильники цієї політичної структури утворили осередок партії «Справедливість» селища Гостомель. На Установчих зборах було обрано керівний склад місцевої організації. Відтак, Гостомельську «Справедливість» очолив Микола Кукса. Заступником голови обрали Ольгу Аверіну.

У Гостомелі з’явилася своя «Справедливість»

– Відрадно, що багато гостомельських активістів, в тім числі й молоді, виявило цікавість і бажання вступити до лав «Справедливості», – прокоментував для «Зорі Приірпіння» представник новоутвореної Гостомельської організації партії Олексій Гончаренко. –  Адже це нова перспективна політична структура без негативного багажу політичного минулого з бажанням, впевненістю й потенційною спроможністю творити майбутнє нашої держави.

Під час неформально спілкування гостомельчани розпитували про діяльність партії Валентина Наливайченка «Справедливість». Представники центрального апарату партії розповіли про конкретні справи та досягнення «Справедливості» у різних містах Київщини та України загалом.

У Гостомелі з’явилася своя «Справедливість»

Озвучили перспективні плани партії. Це боротьба за дострокові вибори Президента України та Верховної Ради, а також вибори в новоутворених територіальних громадах.

Голова Ірпінської регіональної організації партії «Справедливість» Микола Чернявський повідомив присутнім про найближчу політичну акцію партії – пікетування Генеральної Прокуратури України, заплановане на вівторок 15-те листопада.

У Гостомелі з’явилася своя «Справедливість»

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *