Дамбі Київського водосховища не страшне навіть пряме влучання «кинджалів»
Диверсія на Каховській ГЕС жодним чином не відіб’ється на водопостачанні Києва та області. Про це в коментарі «Главкому» заявив начальник басейного управління водних ресурсів середнього Дніпра Микола Урупа. «Київ забирає воду або з Десни, або з Дніпра. Дніпро як давав…