Свіжий парканопад у Гостомелі (+фото)

Сьогодні по обіді на в’їзді до Гостомеля обурені свавіллям забудовника люди знесли паркан довкола огороджених 60 соток наразі вже винищеного лісу.

Спочатку все розпочиналося доволі спокійно. Люди поволі збиралися біля конфліктної земельної ділянки, де не так давно забудовники прикриваючись «тітушками» винищували дерева й били активістів, які намагалися цьому протидіяти.

Свіжий парканопад у Гостомелі (+фото)«На цих 60 сотках між житловою забудовою і трасою Київ–Ковель хочуть спорудити магазин-склад хімічної продукції, – роз’яснювала суть конфлікту депутат Гостомельської ради від цього округу Ольга Прилипко. – Але люди проти. Ця «хімія» нам тут непотрібна!».

Невдовзі на місце стихійного зібрання громадян прибули люди з кувалдами й бензопилами. Вони без зайвих слів і сентиментів заходилися трощити паркан. За лічені хвилини огорожу було знято. Люди змогли побачити, що там творилося. На винищених понад півгектара лісу працював екскаватор, викорчовуючи пеньки.

Свіжий парканопад у Гостомелі (+фото)

«Я пригадую ці дерева ще малими. Їх садили батьки моїх однокласників. Тепер ці дерева винищили…», – ділився враженнями від побаченого гостомельчанин Василь Вознюк.

Тим часом з місця події чимдуш чкурнув екскаватор, який люди хотіли затримати до приїзду поліції. Невдовзі правоохоронці з’явилися на місці події, про яку склали відповідний протокол. Оскільки потерпілого (власника паркану) не знайшлося, то залишки огорожі вирішили запропонувати віддати на облаштування притулку для бездомних тварин.

Свіжий парканопад у Гостомелі (+фото)«Це був ліс першої категорії захисту, – свою оцінку цим подіям дав відомий громадський діяч Приірпіння Володимир Паламарчук. – його незаконно перевели в категорію «зелені насадження» й почали нещадно винищувати. Але всяке зло має бути покаране. Сьогодні ми побачили приклад, як народ здійснює своє верховенство права над всілякими зайдами-забудовниками!».

 

До Вашої уваги фотомиттєвості сьогоднішнього парканопаду в Гостомелі

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *