Суд повернув понад 49 га лісу одній із громад Бучанського району

Суд повернув понад 49 га лісу одній із громад Бучанського району

Суд задовольнив позови Києво–Святошинської окружної прокуратури про повернення у власність територіальної громади земельних ділянок вартістю понад 410 млн грн на території Бучанського району.

Прокуратура довела, що юридична особа незаконно набула право власності на земельні ділянки на території с. Дмитрівка Бучанського району. Відведення у власність вказаних земель відбулося з порушенням вимог земельного та лісового законодавства. Спірні ділянки перебувають у постійному користуванні спеціалізованого лісогосподарського підприємства КП «Святошинське лісопаркове господарство», яке дозволу на їх вилучення та зміну цільового призначення землі не надавало.

Крім того, з матеріалів справи вбачається, що державні акти на право власності на спірні земельні ділянки ніколи не видавались та мають ознаки підробки. Це встановлено під час розслідування кримінального провадження.

Відтак, суд підтримав позицію прокуратури та  скасував рішення реєстратора про державну реєстрацію за юридичною особою права приватної власності на земельні ділянки.

Після набрання рішенням законної сили 49 га земель буде повернуто у власність Дмитрівської територіальної громади.

Джерело: Київська обласна прокуратура

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *