Створено петицію: заборонити партію «Нові обличчя»

Створено петицію: заборонити партію «Нові обличчя»

На сайті Платформи електронної демократії опубліковано петицію наступного змісту:

“На восьмому році фактичної війни України проти російських загарбників споглядаємо кричущі явища антиукраїнської поведінки деяких депутатів.

25 березня на засіданні Гостомельської селищної ради депутат від «Нових облич» Мамчур О.Д. під час обговорення питань порядку денного виступав російською мовою. Це вже далеко не перший випадок його виступів на сесіях Гостомельської селищної ради мовою окупантів.

Згаданий депутат постійно, принципово й показово спілкується винятково російською мовою впродовж багатьох каденцій свого перебування у складі депутатського корпусу Гостомельської селищної ради.

Про що точно знало керівництво партії «Нові обличчя», яке на виборах місцевих рад-2020 включило Мамчура О.Д. до свого списку, в підсумку від якого він і став депутатом Гостомельської селищної ради.

Більше того, на передвиборчій презентації кандидатів від «Нових облич» (проходила на Ірпінській набережній) Мамчур також підкреслено виступав російською мовою.

Даний факт далеко не перше свідчення антиукраїнської поведінки партії «Нові обличчя». За недовгий період їхнього панування в Ірпінській міській раді було чимало цьому свідчень-підтверджень.

Першим сигналом став вчинок депутатки від «Нових облич» Наталії Лободи на російському телеканалі, яка там демонстративно вручала торта в студії.

Наступним ганебним вчинком стала запущена фонограма російського гімна під час сесії Ірпінської міської ради VII скликання. Винних у цій провокації так і не знайшли.

Подальша діяльність Ірпінської влади, на чолі з партією «Нові обличчя», неодноразово підтверджувала її явну чи приховану антиукраїнську зрадницьку сутність. У приміщенні міськради знімаються російські телесеріали з відповідною атрибутикою. Житловим комплексам присвоюються російські назви на кшталт «Барвіха».

Впродовж керування в Ірпені «Нових облич» знищується природа й історичний приватний сектор міста під новобудови, до яких замануються інвестори з Росії.

Враховуючи все вище сказане, закликаємо підтримати своїми голосами дану петицію про заборону партії «Нові обличчя», яка фактично разом із ОПЗЖ та «Партією Шарія» є відстійником-пристанищем колишніх регіоналів”.

 

Переглянути і підписати дану петицію можна натиснувши ТУТ

One thought on “Створено петицію: заборонити партію «Нові обличчя»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *