Собачку умисне залишили помирати, заваливши сміттям і дошками у ямі (+ фото)

Собачку умисне залишили помирати, заваливши сміттям і дошками у ямі (+ фото)У Бучі в ямі з помиями та сміттям знайшли собаку, яку там залишили помирати. На жаль, врятована тварина не вижила.

Жителька Бучі Олена Терентьєва розповіла у мережі Фейсбук страшну історію про людську жорстокість.

За її словами, Яна Войцеховська, гуляючи зі своєю собакою, знайшла в ямі з помиями, гнилими фруктами та сміттям йоркширського тер’єра.

Собачку умисне залишили помирати, заваливши сміттям і дошками у ямі (+ фото)Ця яма знаходиться у санітарній зоні між вул. Києво-Мироцька та Мічуріна. Тварина, яка перебувала у ній, зверху була накрита дошками.

Зоозахисники зробили висновок, що собака потрапила туди не за власною волею. Тому шансів вибратися із ями у неї не було. Швидше за все, вона знаходилася там не один день.

Під час огляду ветлікарем з’ясувалося, що самиці йорка більше 10 років, у неї вирвана нижня щелепа (вже давно), вона майже сліпа на обидва ока.

Собачку умисне залишили помирати, заваливши сміттям і дошками у ямі (+ фото)

Довгі кігті на лапах свідчили, що тваринка тривалий час знаходилася без прогулянок. Можливо її утримували в клітці ті, хто розводить цю породу.

Терентьєва розповідає, що після врятування собака раділа, тупотіла по кімнаті, багато гавкала, неначе жалілася визволителям на свою тяжку долю.

Наступного дня її повезли до ветлікаря — огляд, аналізи. Але їх результатів вона не дочекалася — тихо заснула вічним сном прямо у контейнері для перенесення тварин…

Джерело: Погляд

One thought on “Собачку умисне залишили помирати, заваливши сміттям і дошками у ямі (+ фото)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *