Сміттєзвалище, завод, кладовище – найстрашніше сусідство, назване потенційними покупцями житла

Сміттєзвалище, завод, кладовище – найстрашніше сусідство, назване потенційними покупцями житлаПонад дві третини – 72 відсотки людей, які проживають в Києві і планують купити нове житло на території міста, не готові розглядати житлові комплекси, що зводяться поруч з великими звалищами. Про це свідчать результати дослідження, проведеного аналітиками.

Експерти проаналізували купівельні переваги жителів київських районів, готових до придбання житла в новобудовах у 2019–2021 роках. Як засвідчили результати, найбільш несприятливим «сусідом» майбутні новосели вважають звалище, 47 відсотків відмовляються жити поруч з діючим заводом, ще 38 відсотків не виберуть будинок поруч із цвинтарем.

У число об’єктів, сусідство новобудови з якими мінімізує ймовірність прийняття рішення про покупку, кияни включили галасливі магістралі (29 відсотків), гілки залізниці (19 відсотків), ТЕЦ (14 відсотків) і житлові будинки, які стоять дуже близько (11 відсотків).

До недоліків, що знижують привабливість будинку, але не зводить її до нуля, городяни віднесли також віддаленість від станцій метро (цей варіант обрали 30 відсотків респондентів), однотипний старий житловий фонд (27 відсотків), дефіцит кафе і ресторанів (24 відсотки), торгових центрів (17 відсотків), спортивної (14 відсотків) та медичної (11 відсотків) інфраструктури.

При цьому, як відзначають аналітики, 71 відсоток опитаних киян висловили готовність миритися з будь-яким з перерахованих недоліків за умови, що новий ЖК знаходиться поруч з парком, а також пропонує квартири на десять відсотків дешевше, ніж в середньому по району.

Раніше новосели розповіли про улюблені види з вікна. Більшість, 30 відсотків, покупців житла в столиці віддають перевагу квартирам з видом на парк.

Джерело: zagorodna.com

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *