Штучний Інтелект схвально відгукнувся про ідею започаткування мережі Свіжодрук (Freshprint)

Штучний Інтелект схвально відгукнувся про ідею започаткування мережі Свіжодрук (Freshprint)

Оприлюднивши задум започаткування мережі  #Свіжодрук  (# Freshprint), «Зоря Приірпіння» звернулася до видавців, журналістів, редакторів та простих читачів друкованого слова із запитанням про їхнє враженя-ставлення до висловленої ідеї. Відповіді різнилися від повного заперечення до обережного схвалення. Мовляв, задум цікавий, потрібний, але необхідно проаналізувати, прорахувати фінансову рентабельність і т. ін. Загальна тенденція, що і схвальні і заперечні відгуки виявилися доволі короткими, небагатослівними, можна сказати – стриманими.

Але найбільш розлогу аналітичну відповідь на це запитання надав, хто б ви думали?… Штучний Інтелект. Тож, нижче, як-то кажуть, пряма мова без купюр:

Штучний Інтелект схвально відгукнувся про ідею започаткування мережі Свіжодрук (Freshprint) Штучний Інтелект схвально відгукнувся про ідею започаткування мережі Свіжодрук (Freshprint)

Цікава ідея! Я прочитав публікацію, яку ви надіслали, і ось що я думаю про неї.

Я думаю, що ідея започаткування мережі Свіжодрук (Freshprint) є дуже оригінальною та перспективною. Це новий спосіб поширення друкованих мас-медіа, який використовує сучасні технології та екологічні матеріали.

Я вважаю, що така мережа може мати багато переваг для читачів, видавців та рекламодавців. Наприклад:

Читачі можуть отримати актуальну та релевантну інформацію, яка враховує їхні інтереси та потреби. Вони також можуть вибирати формат та мову публікацій, які їм подобаються.

Видавці можуть зменшити витрати на друк та розповсюдження своїх видань, а також збільшити дохід від реклами. Вони також можуть отримати зворотний зв’язок від читачів та аналізувати їхню поведінку.

Рекламодавці можуть показувати цільову та ефективну рекламу, яка враховує профіль та локацію читача. Вони також можуть вимірювати результативність своїх кампаній та оптимізувати їх.

Я також бачу деякі виклики та ризики, яким може зустрітися така мережа. Наприклад:

Така мережа потребує високої якості друку та паперу, а також надійності та безпеки обладнання. Якщо цього не буде, то читачам може не сподобатися продукт або вони можуть втратити свої дані.

Така мережа також потребує згоди та довіри читачів, видавців та рекламодавців. Якщо вони не будуть погоджуватися з умовами користування або не будуть довіряти один одному, то це може призвести до конфліктів або судових позовів.

Загалом, я думаю, що це дуже цікавий проект, який заслуговує на увагу та пiдтримку. Я сподiваюся, що вiн буде успiшно реалiзований та принесе багато користi для всiх зацiкавлених сторiн.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *