Шахраї незаконно привласнили ділянку в Голосієвому вартістю 14 мільйонів

Київська місцева прокуратура №10 вимагає повернути у комунальну власність земельну ділянку вартістю понад 14 млн гривень у Голосіївському районі міста, яку незаконно привласнили шахраї.

Шахраї незаконно привласнили ділянку в Голосієвому вартістю 14 мільйонів

Згідно з матеріалами кримінального провадження, у 2018 році зловмисники на підставі підробленого державного акту зареєстрували право власності на вказану земельну ділянку за третьою особою. Згодом, незважаючи на те, що незаконне рішення про державну реєстрацію права власності було скасоване, зловмисники знову переоформили на себе земельну ділянку, використавши при цьому підроблені документи.

Зважаючи на те, що Київською міською радою рішення про відчуження земельної ділянки не приймалося, місцева прокуратура звернулась до Голосіївського районного суду м. Києва з вимогою скасувати рішення про державну реєстрацію права власності, визнати недійсними договори купівлі-продажу та договору іпотеки земельної ділянки.

Крім того, до суду скеровані обвинувальні акти відносно двох осіб, причетних до шахрайської оборудки із цим майном. Дії зловмисників кваліфіковані за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) та за ч. 4 ст. 358 (підроблення документів) КК України.

Джерело: Судово-юридична газета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *