Сечу учасників Фестивалю в Роскіллі перероблятимуть у добрива для хмільного напою

Сечу учасників Фестивалю в Роскіллі перероблятимуть у добрива для хмільного напоюОчікується, що всесвітньо відомий щорічний культурний та музичний Фестиваль в Роскіллі (Данія) цього літа відвідають більше 100 тис. людей. Організатори фестивалю планують зібрати близько 25 тис. літрів сечі відвідувачів, щоб потім перетворити її у добриво для ячменю, яке піде на виготовлення найбільш розповсюдженого на ринку виду пива низового бродіння – пільзнера, повідомляє Іnhabitat.com.
Ініціатива отримала назву From piss to pilsner («Від сечі до пільзнера»). Минулого року вона вже мала успіх. Якщо й цього року все піде за планом, то вже в 2017 році гості фестивалю в Роскіллі зможуть спробувати пиво, зерно для якого буде удобрене їх же сечею.
Сечу учасників Фестивалю в Роскіллі перероблятимуть у добрива для хмільного напою
Організатори фестивалю запроваджують ініціативу разом з Радою сільського господарства і продовольства Данії. Збір сечі вони вважають «золотою можливістю» покращення екологічного стану регіону. Справа в тому, що фестиваль у невеличкому містечку щороку створює відчутні проблеми зі станом каналізації та очисних споруд міста, які просто не справляються з такою кількістю відходів.
Під час фестивалю його відвідувачам запропонують приєднатися до нового руху «бірсайклінг» («beercycling»). Усю зібрану сечу передадуть місцевим фермерам, які використають її в якості добрива для полів ячменю.
Джерело: Ecotown

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *