Розслідування: наркотики в школах продають самі учні

Після проведеного розслідування з’ясувалося, що в звичайних школах Києва можна купити будь-які наркотики. Примітно, що торгівлею забороненими речовинами займаються навіть неповнолітні.

Розслідування: наркотики в школах продають самі учні Розслідування про продаж наркотичних речовин в школах провели журналісти програми «Гроші». З’ясувалося, що будь-яка дитина може без особливих зусиль придбати в школі марихуану, так звану «хімію», або важкі наркотики. Корупція в поліції і війна на Донбасі стали ідеальними умовами збуту наркотиків через Україну в Європу.

 

Читайте також:

ДУРМАН-МІСТО «Гадання» на маковому зіллі

 

Дилерами заборонених речовин в навчальних закладах ставали школярі. Головна тема у школярів – «травка» і важкі наркотики. Також в школах можна купити амфетамін, ЛСД, спіди та спайс. Особливу популярність у дітей отримала марихуана. Постачальниками кайфу в школах іноді ставали і самі учні: їм легше принести в заклад заборонені препарати. За канабіс доведеться заплатити від 300 гривень за грам, а хімічні препарати трохи дорожче – від 500 гривень за грам. Через школярів журналісти вийшли на справжніх наркодилерів, у яких за гроші можна купити будь-який товар.

Джерело: Україна нова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *