Річка Либідь отримає нове життя

річка Либідь отримає нове життя

На берегах річки Либідь хочуть створити громадський простір для відпочинку. Для цього мають реконструювати розташовані на ній гідротехнічні споруди, а також прибрати засмічення, відновивши екологічний стан русла. Роботи мають завершитися до 31 грудня 2021-го року.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1039 від 06 червня 2019 року.

– З метою … створення громадського простору для відпочинку населення та благоустрою у межах її прибережних захисних смуг, здійснити до 31 грудня 2021 року реконструкцію гідротехнічних споруд з відновленням екологічного та санітарно-гігієнічного стану р. Либідь у м. Києві, – йдеться у тексті Розпорядження.

Згідно документу, замовником усіх робіт визначено комунальне підприємство по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду Києва – КП «Плесо».

Саме воно має укласти із підрядниками відповідні договори на розробку проектної документації та наступне виконання робіт.

Також підприємство повинно подати до Департаменту економіки та інвестицій КМДА пропозиції щодо включення робіт із відновлення річки до програм економічного та соціального розвитку м. Києва на 2020 та 2021 роки.

Джерело: Вечірній Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *