Ранковий репортаж із засніженого Ірпеня

Ранковий репортаж із засніженого Ірпеня
Фото Володимира Паламарчука

З учорашнього недільного вечора в Приірпінні повалив сніг. Цього сезону це вже не перший снігопад, але можна сказати, що минулої ночі випав перший великий сніг.

Ранковий репортаж із засніженого Ірпеня
Фото Володимира Паламарчука

 

На ранок насипало чимало лапатого, що звично приносить радість дітлахам і мороку комунальникам.

Останні видно, що працювали вночі, і з самого ранку вже при виконанні своїх обов’язків. Дороги в центрі Ірпеня прочищені, хоча й далеко до ідеального стану. Видно, що техніка попрацювала вночі. Розгорнуто сніг на центральних вулиця Ірпеня. На другорядних – кучугури снігу, важко пройти і проїхати.

З тротуарами – повний завал. У прямому й переносному значенні слова. Прочищено пішохідні доріжки перед міськрадою. І навіть стоянки для автомобілів під виконкомом. А от із тротуарами якось не склалося. На прилеглих, навіть центральних вулицях (Дмитра Паламарчука, Авіаконструктора Антонова, Ветеранів Афганістану, Михайла Стельмаха та ін.), пішоходи самі протоптують стежки, або змушені пересуватися проїжджою частиною. Що незручно й небезпечно.

З року в рік повторюється одна й та сама історія: про пішоходів влада думає в останню чергу. Цікаво, хтось із депутатів і членів виконкому вміє ходити пішки? Чи ця здатність втрачається в людей з приходом у владу, як у космонавтів після тривалого перебування на орбіті?

У будь-якому разі завжди радують краєвиди Ірпінь-річки та заплави довкола неї. Особливо, у таку пору. Адже снігом засипає сміття та інші атрибути «цивілізації». До того ж, цю місцевість очищувати від снігу не потрібно. Природа милує око своєю первозданною красою.

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *