Офіційний шоурум Tesla в Україні: необхідно 200 заявок на преміальні електромобілі

Офіційний шоурум Tesla в Україні: необхідно 200 заявок на преміальні електромобілі

Аби відкрити в Україні офіційний шоурум, американська компанія Tesla Motors повинна отримати від українців, як мінімум, 200 заявок на преміальні електромобілі.

Таке припущення зробив керівник компанії Electrocars Олександр Кравцов.

«Можливо компанія Ілона Маска дозволить купувати українцям електромобілі через офіційний сайт, – сподівається фахівець. – Незважаючи на всі перешкоди, наразі маємо близько півсотні електрокарів цієї марки – для країни, яка трохи менше року тому скасувала ввізне мито для електромобілів, у якій ще два роки тому з подивом дивилися на Nissan Leaf, – це хороший показник».

Офіційно автомобілі Tesla в Україні купити неможливо. Глава компанії Ілон Маск виступає проти продажу продукції через дилерів, які суттєво завищують вартість електрокарів. Як результат, купити моделі цього виробника можна тільки через офіційний сайт компанії. Правда, останній немає розділу «Україна». Втім, заявку можна подати незалежно від країни.

Згідно з даними інформаційно-аналітичної групи AUTO-Consulting, за десять місяців 2016 року в Україні зареєстрували п’ять Tesla Model X – повнорозмірних електричних кросоверів, які розробляються на базі платформи Tesla Model S і збираються на основному заводі компанії у Фрімонті (Каліфорнія). Примітно, що масове постачання цієї престижної моделі вартістю $85-135 тис. почалося у вересні цього року. За місяць у Європі було продано більше 1,8 тис. таких кросоверів, найбільше – у Норвегії.

За словами засновника сайту autogeek.com.ua Євгенія Муджірі, українці поки що придивляються до Tesla Model X.

«Споживачам потрібен час, щоб зрозуміти, що новий кроссовер не гірше, а в чомусь навіть краще за Mercedes-Benz, який вимагає тисячі гривень на місяць на бензин, – пояснює експерт. – Ці п’ять авто – лише початок, якщо модель виправдає очікування, то на неї чекає такий же успіх, як у випадку з Model S”.

Tesla Model X доступний у трьох комплектаціях. Базова модель 75D комплектується батареєю 75 кВт-год та розганяється до 100 км/год за 6 секунд. В той же час модель 90D розганяється до 100 км/год за 4,8 секунди, а модель з максимальною комплектацією P100D – за 2,9 секунди. Базова версія 75D має запас ходу понад 350 км, 90D – 411 км, а P100D – 465 км. Купити базову модель можна за $85,5 тис, 90D – за $95,5 тис., а P100D – за $135,5 тис. відповідно.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *