Призначено нового голову Бучанської райдержадміністрації (+ біографія, фото)

Призначено нового голову Бучанської райдержадміністрації (+ біографія, фото)

Президент України Володимир Зеленський призначив Данила Мавлянова (на фото) головою Бучанської районної державної адміністрації (РДА).

“Призначити Мавлянова Данила Бешимовича головою Бучанської районної державної адміністрації Київської області”, – йдеться у розпорядженні №225/2022-рп президента України Володимира Зеленського.

Данило Мавлянов народився 18 червня 1980 року у Києві.

2002 року закінчив Київський національний університет культури та мистецтв за спеціальністю “правознавство”.

У 2014 році – Державну екологічну академію післядипломної освіти та управління за спеціальністю “екологія та охорона навколишнього середовища”.

У 2016 році – Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю “державне управління”.

2012 року Данило Мавлянов безуспішно балотувався на парламентських виборах від “Партії зелених”.

Мавлянов був помічником-консультантом народних депутатів:

VI скликання, Богдана Губського (Блок Юлії Тимошенко), на платній основі;

VII скликання, скликання Володимира Чуби (партія Регіонів), на платній основі, а пізніше – на громадських засадах.

З серпня 2014 року по квітень 2016 року працював першим заступником директора – начальником управління екології та охорони природних ресурсів Департаменту міського благоустрою та забезпечення природного середовища КМДА.

З 2016 по 2017 рік – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища.

У 2017 році Данило Мавлянов обійняв посаду заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби у м. Києві Олега Рубана.

Пізніше Данило Мавлянов працював на посаді начальника з утримання та експлуатації Міжнародного аеропорту “Бориспіль” після чого перейшов працювати у Київську обласну державну адміністрацію (КОДА).

Джерело: КВ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *