Проблеми з автоперевезенням, офіційний сайт та «ескіз» бюджету Гостомеля

Такі основні теми прозвучали на вчорашньому пленарному засіданні третьої сесії Гостомельської селищної ради.

Спочатку селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко розповів про погодження фінансування з обласного бюджету встановлення нового освітлення на початку вулиці Свято-Покровської (від Варшавської траси до склозаводу). Кошторис – півтора мільйони гривень.

Депутат Надія Дудник повідомила про завершення реєстрації та початок роботи офіційного сайту Гостомельської селищної ради з  раніше затвердженим доменним ім’ям: gostomel-rada.gov.ua

Проблеми з автоперевезенням, офіційний сайт та «ескіз» бюджету  ГостомеляВлада та громадськість Гостомеля висловили чимало претензій на адресу роботи АТП-13250, яке розташоване в Гостомелі і займається перевезеннями пасажирів по всьому Ірпінському регіону, а також працює на більшості маршрутів з Приірпіння до Києва.

Представнику автотранспортного підприємства довелося вислухати чимало критичних стріл на свою адресу стосовно: нерегулярності маршрутів, переповнені салони пасажирами, хамське ставлення до пасажирів деяких водіїв і т. ін.

Зокрема, з приводу ранкових рейсів для перевезення школярів маршрутом № 14. Присутні нарікали на незадовільне перевезення дітей до школи. На це представник автопарку відповів, що за 14-им одразу для школярів здійснює додатковий рейс  маршрут № 389. Мовляв, він також має завозити всіх дітей до школи, але не всі про це знають. Словом, гостомельським школярам та їхнім батькам буде нагода перевірити  наскільки слова автоперевізника відповідають дійсності.

Гостомельчанин Олексій Табачук з притаманною йому прямотою запитав у представника автопарку: «У вас мийка для автобусів є? Якого чорта вони миють автобуси у наших озерах???!». На що представник автопарку відразу дав телефон свого підприємства: 6-99-09 – якщо таке побачите, то дзвоніть! І з приводу багатьох інших невдоволень гостомельчан роботою автоперевізника також запропонував дзвонити на цей телефон.

Вислухавши ще чимало нарікань на роботу автопарку селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко висловив з приводу діяльності АТП-13250 свою думку, яку можна сформулювати такою фразою: автопарк знаходиться в Гостомелі – влада готова йому всіляко допомагати, але ж нехай і автоперевізники не забувають,  де й заради кого вони працюють.

Вочевидь, назріла необхідність запровадження на перевезення в Гостомелі та міжміськими з ним сполученням нового автоперевізника для створення конкуренції.

Потім Гостомельська рада розглянула основне питання, власне, заради якого зібралася –  селищного бюджету на наступний рік. Оскільки на той момент не були затверджені ні Державний, ні Київський обласний, ні Ірпінський міський бюджети, то проголосований Гостомельською радою документ можна вважати навіть не «проектом», а  «ескізом» майбутнього основного фінансового документу селища на майбутній рік.

Проблеми з автоперевезенням, офіційний сайт та «ескіз» бюджету  Гостомеля

Словом, попередньо затверджений бюджет у розмірі доходів та видатків 21 млн. 110 тис. грн. ще буде оперативно переглядатися наступними сесіями. Але ж не це головне. Наприклад, на попередньому Виконкомі в ході обговорення прозвучала цифра, що одне з трьох найбільших наповнювачів бюджету  Ірпінського регіону – Гостомельський склозавод – перераховує  податків 60 млн. грн., 75% (45 млн. грн.) з яких осідають в Ірпінському бюджеті. Тож впровадження адміністративної реформи про територіальне об’єднання громад зробить Гостомель незалежним адміністративним центром і покладе край цим бюджетним невідповідностям.

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *