ПРО ПАРКИ ТА КВІТУЧІ КЛУМБИ «ІРПІНЬЗЕЛЕНБУДУ»

Настала літня пора. Радують своєю зеленню дерева і трави, а квіти – розмаїтим цвітом. Їх зараз на  ірпінських вулицях і парках значно більше, аніж було раніше. Облаштовані охайні клумби можна побачити не тільки в центрі Ірпеня, а й в багатьох інших місцях – біля поліклініки, на місці старого переїзду (початок Щорса), на в’їзді до Ірпеня з боку Гостомеля. Також радують відвідувачів нових ірпінських парків клумби-«човники» – такі собі ірпінські квіткові новації від «Ірпіньзеленбуду». Словом, нинішня роботу «Ірпіньзеленбуду» на виду громадськості.

ПРО ПАРКИ ТА КВІТУЧІ КЛУМБИ «ІРПІНЬЗЕЛЕНБУДУ»

 

Прогулюючись в одному з ірпінських парків кореспондент «Зорі Приірпіння» зустрів керівника «Ірпіньзеленбуду» Ольгу Олійнич, яка люб’язно погодилася розповісти про роботу очолюваного нею комунального підприємства зокрема та майбутнє  ірпінських парків загалом.

– Уже впродовж кількох років облаштовуємо клумби, висаджуємо квіти й дерева, – розповідає Ольга Романівна. – А також кронуємо та знімаємо сухі й аварійні дерева. Зокрема, перед відкриттям оновлених ірпінських парків, де ми зараз перебуваємо (розмова відбулася в оновленому парку ім. В.Правика – ред.) та в інших місцях культурного відпочинку, куди нині залюбки вирушають на відпочинок жителі й гості нашого міста.

– Ольго Романівно, багато хто в Ірпені цікавиться джерелами фінансування цих робіт. За чиї кошти облаштовуються нові сквери і парки в Ірпені?  

– Роботи виконуються за рахунок цільового фонду міського бюджету. Усі і починання ініціював і підтримує міський голова Ірпеня Володимир Карплюк.

– Так зроблено чимало. Багато хто в Ірпені цікавиться: цим «парковий ресурс» вже вичерпався? Чи будуть в нашому місті й надалі подібні відкриття оновлених парків і скверів?

ПРО ПАРКИ ТА КВІТУЧІ КЛУМБИ «ІРПІНЬЗЕЛЕНБУДУ»

 

– Звісно, що будуть! Причому, вже в дуже недалекому майбутньому. У планах облаштування парку Покровський (між вулицями Полтавською та Котляревського), парку по вул. Ломоносова (за побажаннями мешканців він має називатися Парк Дитинства). Також планується облаштувати на території чотирьох гектарів новий парк по вул. Університетській (колишня Карла Маркса) на розі з Пушкінською. Ще планується парк в кінці вулиці Озерної на початку Соборної (за лісовим господарством). Там буде благоустрій території, інфраструктура розвиватиметься. Дуже цікавий проект. Також планується реконструкція в парку «Перемога».  Загалом його площа становить близько шести гектарів.

Словом, облагороджених парків і скверів в Ірпені вже чимало, а буде ще більше. Головне, хочеться побажати усім миру й спокою, щоб люди в Ірпені і всій Україні жили під мирним небом, милуючись природою рідного краю.

 

Спілкувався Олександр НАКАЗНЕНКО

До Вашої уваги фотогалерея ірпінських клумб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *