Про дорогу в Стоянці, харчування дітей та збільшення тарифів Ірпіньводоканалу

На сьогоднішньому засіданні Ірпінського Виконкому першим проголосували питання про затвердження проектно-кошторисної документації щодо капітального ремонту автомобільної дороги по вулиці Кошового. Йдеться про трасу з Ірпеня до Стоянки. Загальний кошторис її  склав 16 млн. 433 тис. грн., 20% з яких фінансуватиметься з міського бюджету Ірпеня.

Про дорогу в Стоянці, харчування дітей та збільшення тарифів Ірпіньводоканалу

Далі членам Виконкому були представлені новий начальник Ірпінської міліції Ігор Георгійович Падюк та новий начальник Ірпінської ДАІ Сергій Володимирович Компанець. Як зазначив головуючий Володимир Карплюк, «селищні голови страшно хотіли з ними познайомитися», про всяк випадок додавши «в хорошому сенсі цього слова». І міський голова і новопризначений керівник ДАІ наголосили на проблемах впорядкування дорожнього руху в регіоні, насамперед, у самому Ірпені. Зокрема, проблемах паркування у центрі міста.

Збільшено комунальні тарифи на водопостачання та відведення. За поданням Ірпіньводоканалу на виконання постанови НКРЕКП з 1 травня 2015 року для всіх категорій користувачів збільшено тариф на 49 копійок з водопостачання та 90 копійок з водовідведення. Тобто, загалом на 1,39 грн. за кубометр.

Також приводячи у відповідність до постанови Кабміну на 10% збільшено бюджетні витрати на харчування дітей у навчальних дошкільних та оздоровчих закладах. З 1-го травня вони становитимуть 16,5 грн. на одну дитину в день. Обговорюючи це питання, торкнутися теми якості продуктів для дітей. На це начальник відділу освіти Ярослав Маляренко завірив, що продукція без сертифікату та в разі невідповідності товарному вигляду одразу повертається постачальнику – «це відпрацьований механізм».

У «різному» обговорили питання «добровільного об’єднання територіальних громад». Але це вже тема окремої публікації.

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

До Вашої уваги фоторепортаж з сьогоднішнього засідання Виконкому

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

2 комментарии на “Про дорогу в Стоянці, харчування дітей та збільшення тарифів Ірпіньводоканалу

  1. з 1 травня 2015 року для всіх категорій користувачів збільшено тариф на 49 копійок з водопостачання та 90 копійок з водовідведення. Тобто, загалом на 1,39 грн. за кубометр.
    і який тепер тариф? напишіть загальну цифру

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *