ПРІОРИТЕТИ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Нещодавно міський голова Володимир Карплюк відзвітував за свої 100 роботи на посаді очільника міста. Але не будемо зупинятися на тому, що змінилося в Ірпені, зміни очевидні, це два оновлених сквери та парк імені Правика, новий бювет, дитяча міська поліклініка. Власне, детальну презентацію діяльності міського голови можна переглянути на офіційному сайті міськради.

Тепер про нові плани. Володимир Карплюк визначив 7 головних пріоритетів. Усі вони стосуються покращення соціально-побутової сфери. Насамперед освіти й медицини. Відтак Володимир Андрійович запланував відкрити центр дитячої творчості на місці старої дитячої поліклініки, а ще чотири амбулаторні відділення сімейної медицини в різних районах міста, у планах також ремонт терапевтичного відділення №2 та створення альтернативної станції швидкої допомоги в місті, а в подальшій перспективі й будівництво нової міської лікарні.
За словами мера 2015 рік буде роком ремонту доріг, а також облаштування систем для відведення ливневих вод, адже ми всі є очевидцями, коли місто «плаває» в калюжах після дощу чи танення снігу. Ще один важливий акцент — спорудження міської водоочисної станції, адже сьогодні каналізування стоків всього регіону здійснюється на київські мережі, що є недешевою справою для жителів міста та навантаженням на існуючі мережі. Продовженням початих змін у соціально-побутовій інфраструктурі буде благоустрій, зокрема на місці пам’ятника Тараса Шевченку планується спорудити міський фонтан, а пам’ятник перенести на центральну площу, також активно здійснюватиметься озеленення.
Уже весною мають розпочатися роботи з будівництва міського стадіону на тисячу місць в районі БКЗ за Будинком культури. Не обійдена увагою й така делікатна тема, як міські туалети, їх планується встановити 4. Територія Будинків творчості письменників в Ірпені й композиторів у Ворзелі також в зоні уваги нової міської влади. За словами Володимира Карплюка наразі ведуться переговори щодо їх облаштування й благоустрою паркових зон.
Під час вчорашньої зустрічі усі охочі могли поставити запитання до міського голови. Чимало присутніх скористалися цією нагодою, й отримали багато змістовних відповідей. Одним із запитань представників громадськості було: чому зараз так мало в залі депутатів Ірпіньради? На що Володимир Андрійович відповів у такому плані, що вони сьогодні не звітують, тож їхня явка не обов’язкова. Проте, все ж таки на звіті міського голови були присутні кілька депутатів. Один з них відомий меценат Юрій Прилипко подякував міському голові за чималу проведену роботу. Адже насправді дуже багато добрих справ зроблено за ці перші 100 днів правління новообраного мера Ірпеня.
ОНОВЛЕННІ ФОТО ПАРКУ ТА СКВЕРА ДИВИТИСЬ ТУТ

Автор: Валентин СОБЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *