ПРЕМ’ЄРНИЙ ПОКАЗ ФІЛЬМУ «СМЕРТЕЛЬНО ЖИВИЙ» В ІРПЕНІ

23-го травня у вільному просторі ART HOUSE відбулася прем’єра першого українського трилеру «Смертельно живий»!

«Враження від фільму захопливі. Приємно, що українське кіно може бути голівудського рівня – чудова гра акторів, цікавий сюжет, інтрига, яка тримає увагу глядача. Можна сміливо стверджувати: українському кіно бути», – пише організаторка заходу Марина Науменко на сторінці ART HOUSE в Фейсбуці.

ПРЕМ'ЄРНИЙ ПОКАЗ ФІЛЬМУ «СМЕРТЕЛЬНО ЖИВИЙ» В ІРПЕНІ

Після показу глядачі спілкувалися з виконавцем головної ролі письменника Семена – Олександром Герелесом! Олександр – неймовірна людина з незвичайною енергетикою та філософськими поглядами на життя. Говорили про зйомки фільму, про попередні роботи актора та його плани на майбутнє. Окрім акторської діяльності, Олександр пише музику та пісні, грає на гітарі, співає. Він виконав для гостей декілька власних пісень. Талановита людина – талановита у всьому. Актор каже, що після зйомок фільму у нього відкрився письменницький дар. Можливо, роль письменника залишила свій містичний вплив… Олександр помітив, що в його житті постійно відбуваються якісь містичні події.

ПРЕМ'ЄРНИЙ ПОКАЗ ФІЛЬМУ «СМЕРТЕЛЬНО ЖИВИЙ» В ІРПЕНІ

По завершенні зустрічі актор побажав усім присутнім радіти життю і додав, що хотів би ще раз завітати до нас. Тож ті, хто не встиг поспілкуватися з цією неймовірною людиною, сподіваємось, ще матимуть цю змогу у майбутньому.

ПРЕМ'ЄРНИЙ ПОКАЗ ФІЛЬМУ «СМЕРТЕЛЬНО ЖИВИЙ» В ІРПЕНІ

Організатори вдячні Олександру Герелесу за його творчість і тепле спілкування та міжнародній громадській організації “CinemaHall” та “Kinolife Distribution” за надану можливість показати фільм та підтримку!

Більше фото ТУТ.

One thought on “ПРЕМ’ЄРНИЙ ПОКАЗ ФІЛЬМУ «СМЕРТЕЛЬНО ЖИВИЙ» В ІРПЕНІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *