Портативний вітрогенератор здатен заряджати одночасно 4 гаджети

Портативний вітрогенератор здатен заряджати одночасно 4 гаджети

Канадський стартап розробив компактний мобільний вітрогенератор для активних мандрівників. Turbine Wind Charge представила компанія Shine.

У складеному вигляді вітрогенератор являє собою один блок торпедоподібної форми довжиною 35 і діаметром 10 см, який важить 1,3 кг. Всього за дві хвилини розкладаються три лопаті, що утворюють ротор діаметром 60 см, і опора висотою 91,4 см, що фіксується за допомогою розтяжок. Всі компоненти пристрою на час транспортування поміщаються в його корпусі.

Turbine Wind Charge дозволить забезпечити електроенергією портативну електроніку у будь-якому місці, де є вітер. «Пристрій оснащений запатентованою технологією, яка робить його потужнішим, будь-якого іншого портативного джерела живлення, що працює за рахунок відновлюваної енергії, – зазначають розробники. – За годину вітрогенератор здатний повністю зарядити 3 смартфона, при цьому до нього можна одночасно підключати до 4 гаджетів».

Портативний вітрогенератор здатен заряджати одночасно 4 гаджети

Shine Turbine Wind Charge розвиває потужність 40 Вт, може працювати при швидкості вітру 3,6–12,5 м/с, автоматично повертаючись у навітряну сторону. Згенерована електроенергія накопичується у вбудованій 5-вольтовій батареї на 12 А*год. від неї через стандартний USB-роз’єм можна заряджати будь- які гаджети, максимальна сила вихідного струму-2 А.

З 8 червня розробка доступна для попереднього замовлення на Kickstarter. Перші покупці з урахуванням знижки 40% зможуть придбати Turbine Wind Charge за 240 доларів США, якщо він буде запущений у серійне виробництво. Початок поставок заплановано на вересень цього року.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *