Портативну вітрову турбіну Powerpod можна встановити будь-де (+ фото, відео)

Портативну вітрову турбіну Powerpod можна встановити будь-де (+ фото, відео)

У Великобританії створили найбезпечнішу і найпотужнішу вітряну турбіну у світі для міських умов.

Powerpod розробила компанія Halcium.

«Powerpod дешевша, ніж сонячні панелі, і більш ефективна у міському середовищі, – засновник компанії Нік Ходжес. – Переносна вітрова турбіна потужністю 1 кВт, розроблена спеціально для міських умов, виробляє в три рази більше енергії, ніж еквівалентна звичайна вітряна турбіна».

За словами Ніка Ходжеса, вдосконалена система круглих лопатей у капсулі збільшує швидкість вітру на 40%.

При розробці портативної вітрової турбіни Halcium хотіла створити пристрій, який органічно впишеться у міський простір і не піддавалася б критиці, як це часто буває зі звичайними вітряними турбінами у сільській місцевості.

 

Портативну вітрову турбіну Powerpod можна встановити будь-де (+ фото, відео)

«Ми розробили портативну турбіну, яка за формою і розміром нагадує сміттєвий бак, – каже Нік Ходжес. – Powerpod може розташовуватися на будь-якій стійкій поверхні для вироблення електрики, а це означає, що теоретично він може стати таким же повсюдним, як сміттєві баки у містах».

Щоб ефективно генерувати відновлювану енергію, Powerpod захоплює повітря перед тим, як направити його через невеликий повітропровід, який прискорює його, перш ніж він досягне круглого леза всередині.

Оскільки швидкість вітру збільшується за рахунок конструкції турбіни, немає необхідності встановлювати Powerpod на високі стовпи.

«Турбіна безпечна для громадських місць, оскільки у ній немає зовнішніх рухомих частин, а дискове лезо утримується всередині пластикового корпусу, – заявляють у Halcium. – Форма пластикового корпусу також означає, що Powerpod може вловлювати вітер з декількох напрямків одночасно, на відміну від звичайних вітряних турбін».

Система може використовуватися як у громадських місцях, так і у приватних домогосподарствах, і в кінцевому підсумку може стати зручним і швидким доповненням до систем будівлі, що дозволяє їм виробляти електроенергію і не залежати від міської мережі.

«Я хотів би виробляти стільки, скільки необхідно людям, щоб не залежати від енергомереж, – сказав Нік Ходжес. – Кожна установка знижує залежність від брудної енергії”.

Читайте також:

ЕНЕРГЕТИЧНА ДУЛЯ ПУТІНУ

Джерело: ecotown

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

2 thoughts on “Портативну вітрову турбіну Powerpod можна встановити будь-де (+ фото, відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *