Попсуй визнано правопорушницею: опубліковане відповідне рішення суду

Як вже повідомляла «Зоря Приірпіння», суд визнав винною Попсуй Анастасію Вікторівну у порушенні прав людей на інформацію – вона не забезпечила оприлюднення наборів відкритих даних на єдиному веб-порталі відкритих даних.

Попсуй визнано правопорушницею: опубліковане відповідне рішення суду

Натомість провладні ЗМІ спробували видати рішення суду за перемогу, позаяк їй не присудили адмінштраф 480 гривень через закінчення терміну для його накладання. Тим не менше, Попсуй визнано винною у  вчиненні адміністративного правопорушення. Про що повідомляє сайт «Ірпінь online», публікуючи відповідне рішення суду.

 

Ірпінський канал ITV та ряд інших ресурсів, які контролюються ексмером Ірпеня Володимиром Карплюком, свідомо вводять в оману мешканців Ірпеня. Такий висновок можна зробити з новин про перемогу Анастасії Попсуй в справі про неоприлюднення відкритих даних на офіційних ресурсах. Та в постанові суду, яка доступна онлайн, чітко вказано, що Попсуй сама визнала вину у скоєному правопорушенні.

В рішенні, опублікованому в Єдиному державному реєстрі судових рішень чітко зазначено, що Анастасія Попсуй визнала свою вину. Тим не менше, через закінчення строків накладення адміністративного стягнення (штрафу), Попсуй залишилась без покарання.

Попсуй визнано правопорушницею: опубліковане відповідне рішення суду

Натомість підконтрольні “Новим обличчям” ресурси ще з літа 2019 року поширювали протилежну інформацію про те, що суди Попсуй виграє, посилаючись на власні джерела в міській раді.

Канал ITV відверто збрехав про перемогу Анастасії Попсуй в суді

Такий самий обман стосувався і судового розгляду іншої справи, в якій фігурувала Попсуй щодо бездіяльності та незаконності громадських слухань перед прийняттям оновленого Генплану.

Канал ITV відверто збрехав про перемогу Анастасії Попсуй в суді

Насправді, ще у серпні 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд визнав винними у бездіяльності виконуючу обов’язки Ірпінського міського голови Анастасію Попсуй та виконком міськради. Попри те, що Попсуй до суду не з’являлась кілька разів, фейкові слухання по Генплану Ірпеня, які з порушеннями провели у листопаді минулого року, фактично все ж визнали незаконними.

Що ж стосується неоприлюднення інформації, то пізніше, 16 вересня 2019 року вже Ірпінський міський суд визнав Попсуй винною в адміністративному правопорушенні , передбаченому ч.1 ст. 212-3 КУпАП. Тоді на Попсуй було накладено штраф, але вона подала апеляцію, розгляд якої відбувся наприкінці жовтня. Та на судове засідання вона не з’явилась.

Після ще одного перенесення судового засідання у листопаді 2019 року, на який Попсуй все ж прийшла, Київський апеляційний суд визнав винною Анастасію Попсуй у вичненні адміністративного правопорушення. Це відбулось 27 лютого 2020 року, у той самий день, коли Попсуй представилась радницею тоді ще прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Як потім виявилось, в цьому питанні Попсуй також збрехала, адже офіційно ця інформація не підтвердилась.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *