Понад 50 тисяч квартир на майже 98 мільярдів грн – загальна вартість виставлених на продаж новобудов Києва

Вартість всіх виставлених на продаж квартир на первинному ринку Києва становить 97,7 млрд грн. Про це розповів директор консалтингової компанії CityDevelopmentSolutions (CDS) Роман Герасимчук.

Понад 50 тисяч квартир на майже 98 мільярдів грн – загальна вартість виставлених на продаж новобудов Києва «Багатьом учасникам ринку було б цікаво розрахувати реальний обсяг ринку первинної житлової нерухомості. Базуючись на даних, отриманих в ході підготовки огляду ринку за січень і лютий, у нас вийшло вирахувати необхідну суму для покупки всіх непроданих квартир в київських новобудовах. Для розрахунків використовували дані CDS про кількість непроданих квартир, середньої площі нових квартир і середньозважена вартість квадратного метра», – розповів Герасимчук.

За його словами, всього в Києві на первинному ринку на продаж виставлено понад 50 тисяч квартир. На початок 2019 року квартири пропонувалися в 279 новобудовах столиці, при цьому за січень-лютий 2019 року на продаж увійшло ще сім нових проектів.

Як зазначив директор CDS, минулий рік вніс коригування в цінові тренди – ціни практично всіх класів житла в столиці знизилися, але входження на ринок великої кількості комплексів комфорт і бізнес класів, а також зміна позиціонування деяких комплексів в сторону більш високого класу призвело до зростання середньозважених цін практично у всіх районах Києва. «Найдорожче житло пропонується в Печерському районі столиці, найдешевше – в Деснянському», – зазначив директор CDS.

Джерело: ABCnews

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *