Підготовка до Дня Ірпеня та проблеми з кворумом виконкому

Підготовка до Дня Ірпеня та проблеми з кворумом виконкомуДоволі мінорним видався сьогоднішній Ірпінський виконком у перший вівторок жовтня, який взагалі міг не відбутися через відсутність кворуму. Тривалий час десятеро членів виконкому на чолі з в. о. міського голови Анастасією Попсуй не розпочинали засідання, очікуючи доки прийде довгожданий одинадцятий член – так необхідний для легітимності цього зібрання (наразі до складу виконкому входять 20 осіб). Одинадцятою виявилася голова Громадської ради Тетяна Лаговська. Тільки з її прибуттям  розпочали звітне засідання.

Рішення виконкому стають дедалі утаємниченими. Якщо раніше Жанна Остапчук озвучувала суми проектно-кошторисних документацій КП «Ірпіньжитлоінвестбуд», то сьогодні й вона називала лише види робіт, замовчуючи цифри. Присутні 12 членів виконкому (ще один його член прийшов пізніше) мовчки піднімали руки, не цікавлячись в якому розмірі вони «благословляють» чергові ремонти й реконструкції доріг, тротуарів, водогонів і т. ін.

Лише начальниця фінансового управління Євгенія Данилюк звично браво рапортувала загальними цифрами міського бюджету. З конкретики, зрозумілої для пересічних громадян, видався цікавим заклик укладати декларації з сімейним лікарем. Оскільки вони фіксуються і враховуються при розрахунку державної субвенції на медицину регіону. Якщо людина не уклала декларації, то на неї виділяють 220 гривень. На тих, хто уклав декларацію розраховують 370 гривень.

На початку та на завершення засідання головуюча розповідала і запрошувала на святкування Дня Ірпеня, який цього року призначили на вихідні 6-7 жовтня.  Розпочнеться в суботу черговим відкриттям парків «Незнайки» і «Перемоги», о 13-й годині офіційна частина на центральній площі міста.  Програма святкування розрахована й на другий день, 7 жовтня, яке «відбудеться в народному стилі для людей, які люблять спокійний відпочинок».

Керівниця КП «Благоустрій» Євгенія Алексєєва розповіла про перекривання вулиць під час святкових заходів на День Ірпеня.

 

До Вашої уваги фотомиттєвості сьогоднішнього засідання виконкому

 

Інна МІЩЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *