Перші віхи становлення та розвитку Бучанського району

Сьогодні, 7 грудня, на День місцевого самоврядування у Бучанському міському будинку культури завершилася сесія Бучанської районної ради.

Перші віхи становлення та розвитку Бучанського району

Перед початком звітного засідання депутати від партії «Слуга Народу» відмовилася реєструватися, хоча й були присутні в залі. Вони зажадали, аби одним із заступників голови Бучанської ради було обрано представника від їхньої партії.

Незважаючи на це, на звітне пленарне засідання зібралося достатньо депутатів для проведення сесії та прийняття результативних рішень. 37 із 54 депутатів проголосували за  реорганізацію Києво–Святошинської районної ради Київської області, Макарівської районної ради шляхом приєднання до Бучанської районної ради. Як відомо, більші частини цих вже колишніх районів увійшли до новоствореного Бучанського району.

На відміну від Бородянського району, який повністю увійшов до складу нинішнього Бучанського району. За реорганізацію Бородянської районної ради шляхом злиття у Бучанську районну раду також сьогодні проголосували депутати.

Наступними голосуваннями затвердили склад тимчасової контрольної комісії Бучанської районної ради, структуру чисельності її виконавчого апарату та штатний розпис.

До уваги читачів надаємо повний відеозвіт звітного засідання Бучанської районної ради:

https://www.facebook.com/bucharada.gov.ua/videos/386060526057502/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *