Пересувний будинок на сонячних батареях подорожує Європою (+ ФОТО)

Сонячний трейлер у формі метелика під назвою «Ларсо» перебуває в дорозі вже три місяці. Він відвідав понад 50 міст у 14 країнах, повністю заряджених сонячними батареями, і все це намагається надихнути більше людей на дії. З 9 по 11 вересня Ларсо був в Угорщині, країні народження засновника проекту Луї Палмера.

Розроблений та побудований швейцарськими університетами та інженерами, SolarButterfly є взірцем для наслідування для сталого способу життя. Це крихітний будинок з кухнею, туалетом, душем, водопроводом, кондиціонером та до 6 спальних місць, що повністю живиться від сонячної енергії. Він перетворюється на метелика одним натисканням кнопки і своїм великим розмахом крил збирає достатньо сонячної енергії, щоб проїжджати до 300 км на день без викидів.

Ефективність, потужність та надійність сонячних елементів, що надаються LONGi, були очевидними у дорозі, оскільки Tesla Model X возила Ларсо по всьому світу.

Мета проекту SolarButterfly — представити 1000 оригінальних геніальних ідей, проектів та компаній, які працюють над вирішенням проблеми зміни клімату, до 10-ї річниці Паризької угоди ООН про зміну клімату у 2025 році. понад 90 країн.

Останніми місяцями перший у світі мобільний будинок на сонячних батареях був збудований у Польщі, Литві, Латвії, Естонії, Фінляндії та Німеччині, а з 9 по 11 вересня Ларсо перебував в Угорщині, країні, де народився засновник проекту Луї Палмер.

«Я дуже радий повернутися до Будапешта, міста, де я народився 1971 року. Незважаючи на те, що я залишив Угорщину у віці 16 місяців і виріс у Швейцарії, для мене це особливий момент повернутися до своєї рідної країни. рідне місто з SolarButterfly і знову говорити мовою моїх батьків. І я дуже радий бачити, що Угорщина робить із сонячною енергією для захисту майбутнього наших дітей», — сказав засновник проекту.

Джерело: ua-electro

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *