Оренда з правом викупу: столична влада придбає 1000 квартир для киян та переселенців

Оренда з правом викупу: столична влада придбає 1000 квартир для киян та переселенців

Столиця сформує фонд житла територіальної громади. Для цього місто збільшило статутний капітал комунального підприємства «Фінансова компанія «Житло-інвест» на 2 млрд грн. Відповідне рішення ухвалила Київрада, повідомив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

«Питання забезпечення житлом мешканців столиці завжди стояло гостро. Сьогодні, в умовах воєнного стану, це питання стає ще актуальнішим. Тому місто прийняло рішення про закупівлю за рахунок міського бюджету житла, яке буде власністю територіальної громади міста. Питання забезпечення житлом містян та вимушених переселенців можна буде вирішити за рахунок здачі в оренду цього житла. Це може бути як довгострокова оренда, так і оренда з правом викупу», – зазначив Вячеслав Непоп.

За словами заступника голови КМДА, місто зможе придбати за зазначені кошти близько тисячі квартир.

«Це стане альтернативою для містян, які не мають фінансової можливості придбати житло. Особливо сьогодні, коли банки не кредитують будівництво нерухомості на первинному ринку житла. При здачі в оренду цього житла перевага надаватиметься сім’ям учасників бойових дій в Україні, особам, які втратили житло на тимчасово окупованих територіях, та киянам, які бажають поліпшити свої житлові умови», – розповів Вячеслав Непоп.

Він зазначив, що протягом місяця місто розробить детальний порядок отримання такого житла.

Джерело: КМДА

 

 

 

One thought on “Оренда з правом викупу: столична влада придбає 1000 квартир для киян та переселенців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *