Передвиборчі фільтри від політичних банкрутів з кримінальним «душком»

Передвиборчі фільтри від політичних банкрутів з кримінальним «душком»

Ось такі, та їм подібні, підкидні «листи щастя» все частіше почали з’являтися на наших теренах, – повідомляє у соцмережі Фейсбук «Gostomel.Life». –  Мовляв, заповніть пропущене і буде вам щастя! Фільтри встановляться, вода очиститься, а якщо папірець притулити до потрібного місця, то й прищі посходять.

Тих, хто повірив, розчарую – щастя буде, але не вам. Авторам просто потрібні ваші персональні дані перед виборами. А прізвища бенефіціарів цих папірців Карплюк і Пустовалов широко відомі на просторах Гостомеля. На першого відкрито більше 10 кримінальних справ за шахрайства і злодійства. На іншого тільки дві. Але потенціал чималий. Через це, вочевидь, і вирішило керівництво «Нових облич», що він достойний представляти їхню партію на місцевих виборах у Гостомелі.

Чомусь у Пустовалова плутанина з іменем. От, наприклад, у повідомленні про врученні йому підозри у розкраданні майна Гостомеля у великих розмірах, він фігурує як Віктор

А у інформації про незаконний конвертаційний центр під його керівництвом, через який кралися громадські гроші – Віталій.

Але це саме той випадок коли хоч цеглиною по лобі, хоч лобом об цеглину – результат один і той самий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *