Пасажирів возив п’яний водій маршрутки, вміст алкоголю в якого у 9 разів перевищував норму

Пасажирів возив п’яний водій маршрутки, вміст алкоголю в якого у 9 разів перевищував норму

Пасажирів, які рухалися в мікроавтобусі в Боярці (Києво-Святошинський район), навіть не здогадувалися, що їх везе водій, у якого вміст алкоголю перевищував допустиму норму майже у 9 разів!

22 жовтня близько 8-ї ранку на вул. Соборності інспектори відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Київській області зупинили водія транспортного засобу марки Mercedes Benz Sprinter.

Той висаджував пасажирів прямо на пішохідному переході. Коли правоохоронці спілкування з правопорушником, то помітили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Зі свого боку, 51-річний водій не заперечував, що перебуває напідпитку. Проте результат тесту на алкоголь шокував — 1.77. Це майже у 9 разів перевищує допустиму норму!

Патрульні склали відповідні адміністративні матеріали та відсторонили чоловіка від кермування.

Сам транспортний засіб передали власнику. Рішення щодо притягнення винних до відповідальності прийматиме суд.

Правоохоронці просять у разі виявлення водія напідпитку повідомляти про це на службу 102. Бо нетверезий водій — це потенційний убивця.

Джерело: Погляд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *