«П’яне авто» розтрощило відкритий майданчик кафе

Сьогодні близько 5-ї години ранку в Ірпені сталася ДТП по вулиці ІІІ-го Інтернаціоналу (неподалік Паспортного столу). «Хонда» влетіла на відкритий майданчик магазину-ресторану «Марія». Майже повністю розтрощений будиночок літнього кафе.

«П’яне авто» розтрощило відкритий майданчик кафе

Кореспондент «Зорі Приірпіння» одразу з’явився на місці події для з’ясування обставин. У машині було троє людей – один чоловік (водій) та дві дівчини. Зважаючи на складність ДТП, можна сказати, що їм усім добре пощастило. Власне, їх врятували подушки безпеки іномарки, яка вискочивши з проїжджої частини, близько 50 метрів промчала парковою територією (це пом’якшило зіткнення), знесла дерев’яний паркан та розвалила дві цегляні стіни літнього кафе.

«П’яне авто» розтрощило відкритий майданчик кафе

На місці події було дві дівчини у притомному стані з візуально незначними пошкодженнями.  А також п’яний чоловік – водій «Хонди».

«П’яне авто» розтрощило відкритий майданчик кафе

Випадкові свідки подій викликали міліцію та швидку допомогу. Водій, бідкаючись і хитаючись, видзвонював евакуатор.

«П’яне авто» розтрощило відкритий майданчик кафе «П’яне авто» розтрощило відкритий майданчик кафе

Невдовзі на місці події з’явилися працівники ДАІ та знайомі дівчат. Відтак, двох потерпілих одразу забрали для надання медичної допомоги, не дочекавшись «швидкої», яка приїхала кількома хвилинами пізніше. Наразі, з’ясовуються інші обставини аварії.

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *