Осінь-2022 без грибів: заборонено відвідувати ліси Київщини

Осінь-2022 без грибів: заборонено відвідувати ліси Київщини

В області діє сувора заборона на відвідування лісів Жителів Київської області, зокрема Києва, закликали не відвідувати ліси, навіть у сезон збору грибів. За повідомленням ДСНС ризик підірватися на мінах у лісі буде зберігатися щонайменше рік, повідомляє Держекоінспекція Столичного округу у Facebook.

Осінь-2022 без грибів: заборонено відвідувати ліси Київщини

В повідомленні нагадали, шо на території регіону діє сувора заборона на відвідування лісів. Розмінування лісів Київщини могло відбутися набагато швидше, однак піротехнічні підрозділи, які у квітні-травні оперативно займалися перевіркою області, були направлені у нещодавно деокуповані території України, зокрема на Харківщину.

ДСНС у Facebook зазначили, що протягом доби 22 вересня піротехнічні підрозділи виявили, вилучили та знешкодили 900 вибухонебезпечних предметів та обстежили 64 гектари. “Всього з початку широкомасштабного військового вторгнення росії на території України знешкоджено 206 тис. 308 вибухонебезпечних предметів та 1 тис. 667 кг вибухової речовини, зокрема 2 110 авіаційних бомб, обстежено територію площею 71 тис. 145 гектар”, – зазначили рятувальники. Вони також закликали у разі виявлення підозрілого предмета або вибухівки одразу повідомляти пр це за номером телефону “101”.

Джерело: Екополітика 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *