«Обряд обрізання» інтернету в Ірпені: два квартали залишилися без зв’язку

«Обряд обрізання» інтернет-дротів у Ірпені має багаторічну, навіть десятилітню історію. Позаяк давня і постійна конкуренція між провайдерами періодично набуває нецивілізованих форм.

Найбільш пам’ятною історією обрізання інтернету в Ірпені безперечно є 19 грудня 2018 року, коли на сесії міськради приймали фейковий «генплан розвитку міста».

Того дня у лісі перерізали магістральні доти, внаслідок чого вирубили в усьому регіоні всіх провайдерів, окрім лояльних до влади.

Нещодавно в Ірпені знову почалися інтернет-розбірки. Цього разу цілком офіційні. Міський голова Олександр Маркушин повідомив, що «дроти та інше обладнання інтернет-провайдерів, які встановлені неналежним чином та захаращують вулиці Ірпеня – будуть демонтувати».

Справді, по Ірпеню зі стовпів неоковирно звисає чимало дротів та іншого обладнання, яке зовсім не милує око. Але в обізнаних з ірпінськими реаліями закрався сумнів: чи справді така діяльність влади пов’язана винятково з турботою про благоустрій міста і ніяким чином не заангажована зацікавленими провайдерами?!

Учора ввечері у пабліку «Ірпінь України з політикою» відомий ірпінчанин Антон Курсін опублікував повідомлення про зрізану розподільчу розподільчу коробку Укртелекому, яка була встановлена на перетині вулиць Українська та Щаслива.

«Обряд обрізання» інтернету в Ірпені: два квартали залишилися без зв’язку

Внаслідок таких продуманих дій  комунальників без телефонного та інтернет зв’язку залишилися два квартали Ірпеня.

При цьому наразі Ірпінем на багатьох стовпах продовжують бовваніти неоковирні коробки і дроти, що на сленгу технарів називаються «соплі»…

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *