“Нові обличчя” спекулюють на протиправному використанні чужого бренду

Член Всеукраїнського екологічного руху “Lets Do It Ukraine” та екс національний координатор по роботі з партнерами Олександр Фоменко на своїй сторінці в Фейсбук спростував причетність представниці політичної партії “Нові обличчя” та кандидатки у місцеві депутати ІМР Оксани Нечитайло до міжнародного дня прибирання “World CleanUp Day”.

Далі текст повідомлення.

Сьогодні представниця політичної партії “Нові обличчя” та кандидат у місцеві депутати ІМР Оксана Нечитайло опублікувала анонс прибирання з використанням бренду організації та нашого проекту – міжнародного дня прибирання “World CleanUp Day” у поєднанні з символікою політичної партії “Нові обличчя”. Також Оксана вказала що вона є діючим координатором “Lets Do It Ukraine” в місті Ірпінь.

Ця інформація неправдива та маніпулятивна. Хочу повідомити що Оксана не є діючим координатором організації “Lets Do It Ukraine”, також вона не узгоджувала проведення “політичного” прибирання з національною командою, отримала логотип від третіх осіб які не є представниками організації.

“Lets Do It Ukraine” не співпрацює з політичними силами будь якого рівню, категорично забороняє використання власного бренду та його елементів представниками політичних партій або сумісних ГО.

Тому ми вимагаємо спростування і видалення всіх розміщених матеріалів у соціальних мережах та інтернет ресурсах.

Ми завжди раді бачити дійсно активних та свідомих громадян тому я думаю, що після цієї ситуації Ірпінь доєднається до участі у міжнародному дні прибирання “World CleanUp Day”, але це будуть місцеві мешканці які здатні самоорганізуватись без наближення місцевих виборів.

"Нові обличчя" спекулюють на протиправному використанні чужого бренду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *