Нова мета Плешка – засипати Гостомель сміттям

Доволі специфічний ірпінський депутат Максим Плешко, більше відомий під псевдо депутат-папаха, сьогодні зранку розродився черговим епатажним випадом. Цього разу він був без папахи, й без військових обладунків, не віджимався перед Шуфричем, не поселяв качок біля річки і не прив’язував себе кайданками до турнікету.

Нова мета Плешка – засипати Гостомель сміттям

Сьогодні депутат-папаха надумав повчати владу Гостомеля, як їй облаштувати вивіз сміття. Точніше кажучи, пропонував не вивіз на спецполігон під Бородянкою, а залишати на окраїні Гостомеля. Демонструючи на відео розкидані пакунки та сміттєбаки на фоні стоячої «сортувальної лінії», називав це «екологічно правильним» підходом до утилізації сміття.

До дивацтв та всіляких заскоків депутата-папахи нам не звикати. Загалом він являє цікавий матеріал для психоаналітиків. Плешко намагається оперувати формально нормальними категоріями. Мовляв, кожна людина продукує сміття – тож і платити за його утилізацію мають усі. Тільки-от забув згадати, що фактична кількість населення у Приірпінні зросла завдяки лобійованню ним карплюківських забудовників. З новобудов тепер нікуди звозити сміття, бо про будівництво власного сміттєпереробного заводу вони не подбали.

Натомість облаштували сміттєзвалище на околиці Гостомеля, до якого звозять сміття із Ірпеня. А тепер захотіли сюди ще й відходи з Гостомеля звозити. При цьому депутат-папаха апелює до свідомості жителів селища. Мовляв, це ж  вигідніше на 20 гривень у місяць… фактично закидати відходами околицю рідного вам і чужого йому Гостомеля, з усіма відповідними наслідками. Простіше кажучи, Плешко лобіює забудовницькі інтереси недовідставленої ірпінської влади, нехтуючи правом на нормальне екологічне чисте життя Громади Гостомеля.

Олександр НАКАЗНЕНКО

P. S. Максим Плешко є фігурантом багатьох судових справ, у тім числі й за позовом автора цих рядків. При цьому депутат примудряється ухилятися від судового процесу, надаючи невірні дані місця проживання, що ускладнює вручення судових повісток.

Нова мета Плешка – засипати Гостомель сміттям

З цього приводу виникає логічне запитання: яке моральне право може мати особа, що фактично переховується від суду, когось повчати й «читати мораль» іншим?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *