Навколо Києва розпочнеться будівництво платної великої кільцевої дороги

Навколо Києва розпочнеться будівництво платної великої кільцевої дорогиУ Міністерстві інфраструктури України планують розпочали будівництво вже наступного року.

Китайська компанія Poly Changda Engineering Co. Ltd будуватиме велику кільцеву дорогу навколо Києва. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Зазначається, що 31 жовтня у відомстві підписали меморандум про співробітництво з китайською компанію в рамках реалізації першої черги будівництва Великої автомобільної кільцевої дороги (ВКАД) «Транспортне сполучення між М-05 Київ-Одеса та М-06 Київ-Чоп».

Як заявляють у міністерстві, дорогу ремонтуватимуть на основі концесії, а будівництво може розпочатися вже наступного року.

«В Україні ще не було досвіду концесійних доріг, тому дуже важливо починати такі проєкти саме з великими надійними стратегічними партнерами», – наголосив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Довідково. Концесія – це договір про передачу ресурсів, підприємств та інших господарських об’єктів, які належать державі, в тимчасову експлуатацію іноземним фірмам, приватним особам чи іншим державам.

Нагадаємо, з 1 вересня 2019 року в Україні набули чинності нові будівельні норми (ДБН) з проєктування доріг, які мають підвищити безпеку руху. Нові норми поширюватимуться на будівництво нових і реконструкцію та капремонт наявних доріг поза межами населених пунктів.

Джерело: aspekty

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *