Начальник поліції не побачив ознак етнічного конфлікту в акції з фаєрами біля циганського будинку

Депутат Андрій Ополінський повідомив про засідання депутатської комісії разом з міським головою Ірпеня Олександром Маркушиним та начальником Ірпінського відділення поліції Олександром Малоголовим. Йшлося про акцію під гаслом «Ірпінь проти наркоторговців» біля місця проживання циганського барона.

Депутат Валерій Степанюк поставив начальнику Ірпінської поліції пряме запитання: чи були у цьому всьому бодай якісь ознаки провокування етнічного конфлікту? На  що Олександр Малоголовий однозначно відповів «ні».

Начальник поліції не побачив ознак етнічного конфлікту в акції з фаєрами біля циганського будинку

Далі наводимо повністю текст допису Андрія Ополінського про засідання депутатської комісії.

«Сьогодні, 19 листопада, фракція ВО «Свобода» в Ірпінській міській раді у повному складі взяла участь у розширеному засіданні депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики та внутрішньої політики, виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформації.

У засіданні також взяли участь депутати, представники громадськості, міський голова Олександр Маркушин та начальник Ірпінського відділення Бучанського районного управління поліції Олександр Малоголовий.

Мова йшла про інцидент, який стався в Ірпені минулими вихідними. Почалося з того, що двоє неповнолітніх напали на волонтера Павла Поліщука і завдали йому тілесних ушкоджень. Бійка розпочалася без будь якої причини із традиційного «наїзду» – «дай закурити». Двом малоліткам 16 та 17 років просто захотілося свою молодецьку хвацькість показати.

На захист постраждалого стали побратими Павла, в тому числі колишні вояки АТО та ООС. А так як обидва нападники були цигани, то процесія рушила до місця компактного проживання цієї громади в Ірпені. Як водиться, покричали, запалили фаєри, нікого не чіпали, але попередили, що і їх чіпати не варто. На цьому розійшлися. Але партії «Голос»,  дуже захотілося перевернути все з ніг на голову і звинуватити учасників пікету у розбурхуванні етнічного конфлікту.

На пряме запитання депутата Свободівця Валерія Степанюка чи були у цьому всьому бодай якісь ознаки провокування етнічного конфлікту начальник Ірпінської поліції Олександр Малоголовий однозначно відповів «ні». Хоча за фактом нападу на волонтера кримінальну справу було відкрито.

Крім цього, на засіданні було обговорено проблеми протидії торгівлі наркотичними речовинами в Ірпені».

Начальник поліції не побачив ознак етнічного конфлікту в акції з фаєрами біля циганського будинку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *