На Київському іподромі відбудуться шість заїздів 36 коней рисистих порід

У цей складний воєнний час Київський іподром відновив роботу та організовує безплатні кінні перегони для всіх охочих.

На Київському іподромі відбудуться шість заїздів 36 коней рисистих порід

У неділю, 26 червня, о 13:00 киян запрошують на шість заїздів 36 коней рисистих порід. Змагання присвятять містам-героям України.

«Коні є благородними та витривалими тваринами, тому в цей час повномасштабної війни ми вирішили присвятити їх заїзди містам-героям України. Кожен з нас віддає шану величним містам, в яких люди згуртувались та підтримують один одного. Разом ми сила, оскільки ворог в нас один, і нам є заради чого боротись», — розповіли в КП «Київський іподром».

Окрім самих заїздів на території організують конкурси для дітей та заохочувальні лотереї. До того ж охочі зможуть долучитись до збору коштів для допомоги ЗСУ.

Зазначимо, що у разі повітряної тривоги, відвідувачі мають негайно покинути територію та прямувати до найближчого укриття!

 

Захід відбудеться на території Київського іподрому, що на проспекті Академіка Глушкова, 10.

 

Початок: 26 червня о 13:00.

 

Вхід — вільний.

 

Зауважимо, що комунальне підприємство наразі утримує та проводить тренінг для 300 коней верхових та рисистих порід. З перших днів війни співробітники працювали в штатному режимі й перебували поруч із тваринами, а також запроваджували всі необхідні заходи заради збереження коней в хорошій фізичній формі.

Цього тижня на київському іподромі з аншлагом відкрився літній сезон кінних перегонів. Тоді понад три тисячі киян прийшли вболівати та спостерігати за першими заїздами.

 

Даша ГРИШИНА

 

Джерело: «Вечірній Київ»

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *