На Ірпінському вокзалі пограбували кіоск хот-догів

Схоже центр Ірпеня останнім часом існує за принципом – ні дня без злочину! Не встигла висохнути кров на плитці біля ЕКО-маркету після вчорашньої різанини в центрі міста, як в ніч з неділі на понеділок було пограбовано кіоск з продажу хот-догів перед входом в Ірпінський вокзал.

На Ірпінському вокзалі пограбували кіоск хот-догів

Як розповіла кореспонденту «Зорі Приірпіння» власниця торгової точки Ніна Безбородько, грабіж вчинили далеко не професійні вори, швидше за все алкоголіки та наркомани, якими нині запруджений вокзал і прилеглі до нього території. У пограбованому кіоску було виламано двері та ролети. Залишено сліди та кров грабіжників. Більше того, навіть недопалки в середині кіоску хот-догів.  Тобто, грабіжники не просто проникли з метою чимось поживитися, а якийсь час «зависали» у середині кіоску, розпивали алкоголь та курили цигарки. А потім винесли все, що можна винести. Окрім каси, ящик із сосисками, булочки для хот-догів, бульйонні кубики  і т. ін.

На Ірпінському вокзалі пограбували кіоск хот-догів

Відтак, Ніна Безбородько нарікає на міську владу та поліцію.

– Наркомани й алкоголіки тут постійно «зависають» зграями, – говорить Ніна Володимирівна. – Бухають на лавочках  перед вокзалом, а також всередині вокзалу. Нап’ються і чинять всілякі неподобства, «опорожняються» де заманеться. Поліція вже майже не реагує на виклики працівниць вокзалу. Вночі тут темно, світяться лише ліхтарі на пероні. Немає порятунку від асоціальних елементів. Лише після того, як неподалік вокзалу у дворику по вул. Шевченка зарізали жінку, за цих типів трохи взялася поліція – і три дні було спокійно. А потім все по-новому. На вокзалі наркомани, п’яниці і темрява. Зате поряд освітлена колонами з ліхтарями гранітна плитка, відеокамери і муніципальна варта.

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Інші публікації на тему КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО читайте ТУТ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *