На дорогах України спорудять мережі зарядок е-мобілів потужністю 90-150 кВт

«Нещодавно Президент України доручив Кабінету Міністрів розробити план заходів зі стимулювання розвитку електромобільності в Україні,повідомляє радник замміністра з питань електромобільності у Міністерство інфраструктури України Марина Китіна.

На дорогах України спорудять мережі зарядок е-мобілів потужністю 90-150 кВт

Міністерство енергетики України вже розробило і погодило із іншими міністерствами законопроект щодо спрощення підключення електрозарядних станцій: підключення ЕЗС буде класифікуватися, як стандартне підключення, без необхідності отримання додаткових технічних умов та додаткових переплат за нестандартне підключення.

Отже, процес буде зрозумілим і прозорим. Додатково, цим законопроєктом передбачена обов’язкова наявність ЕЗС на публічних об’єктах.

Міністерство інфраструктури України продовжує просувати вже відомі вам законопроєкти стосовно заборони ввезення та першої реєстрації авто з ДВЗ з 2030 року.

І першим дієвим кроком стало підписання меморандуму між Енергоатом та Укргазбанк про створення мережі електрозарядних станцій – тобто на виробничо-технічних ділянках найбільшого виробника електроенергії в Україні скоро з’являться публічні ЕЗС потужністю від 90-150 кВт».

 

Інші публікації на цю тематику дивіться ТУТ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *