Михайло Ковальчук до депутатів БПП: «Людські сльози вам ще віділлються!»

На 77 сесії Ірпінської міськради вкотре було заблокувано питання Михайла Ковальчука по житлових будинках, збудованих на вул. Пушкінська, 25-б та Чехова, 6-е. Їх депкорпус традиційно «футболить» від сесії до сесії майже два роки, незважаючи на сплачену до бюджету пайову участь «живими грошима» – у розмірі 2 мільйони 97 тисяч гривень. Чому блокують? Подивіться уважно це відео з сесії, щоб зрозуміти більше! Видно, що деякі депутати навіть не вникали у суть, а голосують «за компанію», очевидно, тому, що є на це вказівка «згори».

Михайло Ковальчук до депутатів БПП : "Людські сльози вам ще відділлються!" На 77 сесії Ірпінської міськради вкотре було заблокувано питання Михайла Ковальчука по житлових будинках, збудованих на вул. Пушкінська, 25- б та Чехова, 6 – е. Їх депкорпус традиційно « футболить» від сесії до сесії майже два роки, незважаючи на сплачену до бюджету пайову участь «живими грошима» – у розмірі 2 мільйони 97 тисяч гривень. Чому блокують? Подивіться уважно це відео з сесії, щоб зрозуміти більше! Видно, що деякі депутати навіть не вникали у суть, а голосують "за компанію", очевидно, тому, що є на це вказівка "згори". Люди доведені до відчаю, два роки не можуть в"їхати у свої квартири . Сьогодні вони разом з дітьми прийшли на сесію з протестним плакатом"ІМР вбиває людей". Про потенційно небезпечну ситуацію, яку створює мешканцям трансформатор, розташований у ЖК «Сяйво»( забудовник В'ячеслав Ващенко) Михайло Ковальчук говорить з 2017 року. Однак влада його не чує. Трансформаторна підстанція ЖК «Сяйво» є потенційно загрозливою для здоров’я та безпеки для мешканців навколишніх будинків, створюючи середовище для виникнення онкологічних захворювань, насамперед, раку крові від підвищеного рівня електромагнітного поля. В. Ващенко – один із забудовників, наближених до екс – мера В. Карплюка, колишній депутат ІМР, бютівець. До того ж, з офіційних документів : забудовник В.М. Ващенко не погоджував з «Обленерго» жодних дозвільних документів на побудову трансформаторної підстанції(«Обленерго"); ДАБІ: при побудові трансформаторної підстанції забудовником В. М. Ващенком порушені ряд норм ДБН «Містобудування, планування і забудова міських і сільських поселень», зокрема: – збудована на межі огорожі, – охоронна зона (не менше 3 метри до межі) – відсутня, – підстанція збудована в 5 метрах до вікон сусіднього будинку замість 10. Є висновки, що при будівництві 12- квартирного будинку по вул. Пушкінській, 25-в, 25-г порушено норму, згідно з якою значно перевищена розрахункова щільність населення житлового району! Також порушені основні положення «Житлових будинків», де йдеться про те, що: – категорично не можна порушувати права на безпечне проживання людей; – вище 10 поверхів газ забороняється; – натомість обов’язкове встановлення електроплит у всьому будинку, оскільки індивідуальні газові прилади, котли не передбачені законодавством і винятків бути не може!Та що там права мешканців, коли мова йде про мільярдні прибутки! 20 грудня за позовом Михайла Ковальчука до Ващенка Вячеслава відбувся суд, який виніс рішення на користь Ковальчука. Суд зобов"язав Ірпінську міську раду усунути перешкоди у користуванні земельною ділянкою по вул. Пушкінська 25 – б, а ПАТ "Київобленерго", яке є третьою стороною у спорі, заборонити подавати електроенергію до збудованого забудовником Ващенком трансформатора.

Опубліковано Яніною Заліською Четвер, 30 січня 2020 р.

 

Люди доведені до відчаю, два роки не можуть в’їхати у свої квартири. Вони разом з дітьми прийшли на сесію з протестним плакатом «ІМР вбиває людей». Про потенційно небезпечну ситуацію, яку створює мешканцям трансформатор, розташований у ЖК «Сяйво» (забудовник В’ячеслав Ващенко) Михайло Ковальчук говорить з 2017 року. Однак влада його не чує. Трансформаторна підстанція ЖК «Сяйво» є потенційно загрозливою для здоров’я та безпеки мешканців навколишніх будинків, створюючи середовище для виникнення онкологічних захворювань, насамперед, раку крові від підвищеного рівня електромагнітного поля. В. Ващенко – один із забудовників, наближених до екс-мера В. Карплюка, колишній депутат ІМР, бютівець.

Михайло Ковальчук до депутатів БПП: «Людські сльози вам ще віділлються!»
До того ж, з офіційних документів: забудовник В.М. Ващенко не погоджував з «Обленерго» жодних дозвільних документів на побудову трансформаторної підстанції («Обленерго»); ДАБІ: при побудові трансформаторної підстанції забудовником В. М. Ващенком порушені ряд норм ДБН «Містобудування, планування і забудова міських і сільських поселень», зокрема:
– збудована на межі огорожі,
– охоронна зона (не менше 3 метри до межі) – відсутня,
– підстанція збудована за 5 метрів до вікон сусіднього будинку замість 10.
Є висновки, що при будівництві 12-квартирного будинку по вул. Пушкінській, 25-в, 25-г порушено норму, згідно з якою значно перевищена розрахункова щільність населення житлового району!

Також порушені основні положення «Житлових будинків», де йдеться про те, що:
– категорично не можна порушувати права на безпечне проживання людей;
– вище 10 поверхів газ забороняється;
– натомість обов’язкове встановлення електроплит у всьому будинку, оскільки індивідуальні газові прилади, котли не передбачені законодавством і винятків бути не може!
Та що там права мешканців, коли мова йде про мільярдні прибутки!
20 грудня за позовом Михайла Ковальчука до Ващенка Вячеслава відбувся суд, який виніс рішення на користь Ковальчука. Суд зобов’язав Ірпінську міську раду усунути перешкоди у користуванні земельною ділянкою по вул. Пушкінська 25-б, а ПАТ «Київобленерго», яке є третьою стороною у спорі, заборонити подавати електроенергію до збудованого забудовником Ващенком трансформатора.

 

Ніна КОСТЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *