Маєток Ахметова з порушеннями підключили до електромережі: НКРЕКП оштрафувала ДТЕК на 1 млн 700 тис

Маєток Ахметова з порушеннями підключили до електромережі: НКРЕКП оштрафувала ДТЕК на 1 млн 700 тис

Нацкомісія з держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг оштрафувала на 1,7 млн грн компанію ДТЕК Київські електромережі за порушення ліцензійних умов з розподілу електроенергії.

Про це повідомляє прес-служба Нацкомісії.

Як зазначається, НКРЕКП застосувала максимальні штрафні санкції щодо ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за порушення на ринку електричної енергії.

Одним з порушень компанії стало несанкціоноване і неправомірне приєднання до мереж об’єкта в селі Плюти (Київська область), який є місцем проживання Ріната Ахметова.

“Формально, за документами, це санаторій, а фізично – це житло Ріната Леонідовича”, – сказала під час засідання член НКРЕКУ Ольга Бабій.

Вона додала, що об’єкт знаходиться за межами території здійснення ліцензійної діяльності ДТЕК Київські електромережі, в зв’язку з чим НКРЕКУ зобов’язала компанію до 20 травня 2021 року надати регулятору оновлені відомості про місця та засобах здійснення господарської діяльності.

Також підставою для штрафу стали ряд інших порушень ДТЕК Київські електромережі: несвоєчасні приєднання споживачів, несвоєчасні виплати компенсацій за надання неякісних послуг, а також введення в експлуатацію з порушенням законодавства об’єктів на 311,3 млн грн.

Враховуючи ці порушення у діяльності ДТЕК НКРЕКП під час засідання 15 квітня 2021 року прийняла рішення накласти штраф на Товариство у розмірі 1 млн 700 тис грн.

Джерело: kyiv.media

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *